UWAGA – KONKURS!

MYŚLIBORSKI OŚRODEK KULTURY
ogłasza konkurs Online pod hasłem

„PRIMA APRILISowe OPOWIEŚCI”

Zbliża się Prima Aprilis – jedyny dzień w roku, kiedy zgodnie z tradycją możemy bezkarnie i bez poczucia winy podkolorować naszą rzeczywistość, wprowadzić innych w błąd i sprawdzić swoją kreatywność w wymyślaniu niezwykłych historii. Warunek tej prima aprilisowej zabawy jest jeden – nasze żarty, kłamstwa i opowieści nie mogą wyrządzić krzywdy tym do których są kierowane. Mogą natomiast – a nawet powinny – rozbawić, zadziwić i dodać nieco „baśniowego elementu” do naszej szarej codzienności.

I właśnie dlatego Myśliborski Ośrodek Kultury ogłasza konkurs Online pod hasłem „PRIMA APRILISowe OPOWIEŚCI”. W konkursie nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wieku, bądź miejsca zamieszkania. Może wziąć w nim udział każdy. Zasady są bardzo proste – od chwili ogłoszenia konkursu do 30 marca czekamy pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na podpisane imieniem i nazwiskiem (a także z podanym telefonem kontaktowym) prima aprilisowe żarty, wiersze, memy, anegdoty, opowieści. Licząc na wyobraźnię, pomysłowość i kreatywność uczestników konkursu pozostawiamy im całkowitą dowolność formy nadsyłanych maili, dyskwalifikowane jednak będą wulgaryzmy oraz treści naruszające ogólnie akceptowalne normy społeczne. Główne cele naszego konkursu to rozwijanie aktywności twórczej i stworzenie możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych. Oceny nadesłanych maili dokona profesjonalne Jury powołane przez Dyrektora Myśliborskiego Ośrodka Kultury. W swojej ocenie jurorzy będą brali pod uwagę przede wszystkim oryginalność przesyłanych treści i ich pozytywny, optymistyczny przekaz. Autorzy trzech najwyżej ocenionych maili otrzymają Karty Podarunkowe oraz torby z upominkami. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne ze zgodą na podawanie, przetwarzanie i publikowanie danych osobowych oraz przesyłanych treści.
Termin nadsyłania prima aprilisowych maili upływa 30 marca o godzinie 10:00. Wyniki konkursu ogłosimy 1 kwietnia na stronie internetowej i Facebooku Myśliborskiego Ośrodka Kultury, gdzie opublikujemy również nagrodzone maile, a także te, które jury uzna za dowcipne i oryginalne. Laureatów po odbiór nagród zapraszamy do sekretariatu Myśliborskiego Ośrodka Kultury - codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Online

„PRIMA APRILISowe OPOWIEŚCI”!